Yükleniyor

Edirne

e722f18d142776eabadc57e4ed8974c3.png

Magic Break öncesi şehir şehir gezdiğimiz, Magic ruhunu paylaştığımız Pre-Magic Marathon'un bir sonraki ayağı Edirne!

Setin başında Sercan Yanbay, Öykü Yılmaz ve Ege Sağlam'ın olacağı geceye tüm Edirneli Magician'ları bekliyoruz!

Magic Break için hemen rezervasyon yapın: magicbreaktr.com

Ankara

Magic Break öncesi şehir şehir gezdiğimiz, Magic ruhunu paylaştığımız Pre-Magic Marathon etkinliklerimiz başlıyor!


Cumartesi / Saturday

►HIDDEN EMPIRE (Stil vor Talent | Suara | Filth on Acid | Traum )

Branko ve Niklas' ın House ve Techno'nun en temel ve en derin unsurlarını kullanarak; dürtüsel, derin ve hareket eden bir ses manzarası yaratmak için ortaya çıkardığı proje Hidden Empire birçok genre'nin üstünde kayan duygusal bir yolculuktur. Oliver Koletzki'nin plak şirketi Stil Vor Talent tarafından fark edilmelerinin akabinde bir çok ünlü klüpte kendilerini gösterme fırsatı bulan Hidden Empire, üstüne koyarak inşa ettikleri prodüksiyonları ile bir çok kez Beatport'un Top 100 çizelgesinde kendisine yer edindi. Kite'da ilk defa sahne alacak “yılın en iyi çıkış yapan” muhteşem DUO’larından HIDDEN EMPIRE ikilisi ile müziğin ve eğlencenin zirvelerinde dans etmeye hazır olun

WOLFSON (Wold Records)

https://soundcloud.com/wolfson-music 
https://www.facebook.com/OfficialWolfson/
https://twitter.com/WolfsonMusic 
https://www.instagram.com/wolfsonmusic/
https://www.youtube.com/WolfsonTV

40317428b9e243cb720544a8d477d35f.jpg

İzmir

7e7c342b36d17465c8d01e72b80adf61.jpg

Magic Break öncesi şehir şehir gezdiğimiz, Magic ruhunu paylaştığımız Pre-Magic Marathon etkinliklerimiz başlıyor!

İlk durak İzmir Container Hall!

MATADOR (RUKUS, MINUS)

2016 yılında DJ Awards tarafından Yılın Elektronik Live Performer’ı seçilen, çok yönlü yetenekleriyle ün kazanan ama kaliteyi asla geri plana atmayan Dublin çıkışlı bir prodüktör olan ve sergilediği nefes kesici Live performanslar ile Awakenings, Tomorrowland, Sonus, Ultra, DC-10, Space Ibiza ve Stereo Montreal gibi hatırı sayılır kulüp ve festivallerde set başına geçen ve ilk yıllarından itibaren dünya çapındaki sold-out gösterilerde binlerce kişiye çalan Matador, Magic Break öncesi 10 Şubat gecesi İzmir'de!

FERHAT ALBAYRAK (Jeton Records, Intec Digital)

İstanbul doğumlu olan Ferhat Albayrak, müziğe başladığından beri tutkulu bir tekno-sever idi. Onun için tekno kendini en iyi ifade edebildiği tarz iken, İstanbul’un kaos ve ikilemler şehri olması, Ferhat’ın sound dinamiklerine farklı, baştan çıkarıcı, yenilikçi ve ruhu olan bir temel attı. 20 seneyi aşan DJ'lik kariyeri ve “Türkiye’nin Tekno Elçisi” sıfatı, Space İbiza’da Carl Cox için 2009 ve 2012 yıllarında sergilediği performanslar ile uluslararası bir üne dönüştü. Carl Cox, yaptığı compilationlarda ve setlerinde Ferhat’ın parçalarına yer vererek ve son olarak 4 farklı EP sini kendi label'ı Intec Digital Label’dan yayınlayarak desteğini sürdürdü. Yaptığı prodüksiyonları yalnızca kendi label'ı Jeton Records ve Intec Digital’dan yayınlayan Ferhat Albayrak, günümüzde şarkıları ile neredeyse her başarılı DJ'in playlistinde yer alıyor ve 2002’den bu yana süregelen ve günümüzde hala en popüler radyo Showlarından biri olan Fatih Albayrak Radioshow ile her cumartesi akşamı FG 93.7 ‘de takipçileriyle buluşuyor.

u.nite ile beraber sizlere sunduğumuz bu geceye tüm Magician'ları bekliyoruz!