Yükleniyor

Healing Workshops

e51dc73de868e7e2e7e9e9eea3458638.jpg

Juju Sessions

Juju Sessions, mistik öğretilerin temelindeki ‘doğanın dört elementini kullanarak yaşamın ruhuyla bağlantıya geçme’ inancına dayanıyor.

Bitkilerden ve taşlardan doğal tütsü yapımının öğretileceği bu atölyede, bir yandan da Türkiye’deki bitkilerin şifalarını dinleyecek ve bitkilerden, doğal yağ ve esanslardan, değerli taşlardan, hayvanlardan, ayın ve gezegenlerin döngülerinden, kısaca canlı ve cansız görünen her şeyden alınan güçle kendi tılsımlarınızı yaratabileceksiniz.

 

 

Healing Circle

Kadim topraklarda hala devam etmekte olan şifa çemberi toplanmalarında dünyamızın, canlılığın ve evrenin ruhunun mühürlendiğine inanılıyor.

 

Burning Bowl Ceremony

Yakan, ısıtan, ışık olan ve isterse her şeyi kül eden ateş, doğadaki en güçlü elementtir…

Ateşin ruhuna uzanılacak bu ritüelde; dönüştürmek istediğiniz duygu, durum ve döngüleri kağıtlara yazıp ateşe atacak ve ruhunuzu onurlandırmak için meditasyon yapmayı öğreneceksiniz.

Body Workshops

Namaste Witches

(yoga)

Açık havada eğitmen eşliğinde toplanacak yoga gruplarına katılarak Magic’e her gün yenilenmiş başlayın!
 

Case of Air Spell

(aerial yoga)

Bir salıncak üzerinde, geleneksel yoga pozisyonlarını pilates ve dansla harmanlayan Aerial Yoga’yı keşfedin.

Uçmaya hiç bu kadar yaklaşmamıştınız!

 

 

Handstand

Yoga temelli bir denge egzersizi olan Handstand ile vücudunuzu yıpratmadan germenin ve güçlenmenin, içte ve dışta rahatlamanın alışılmışın dışındaki yollarını öğrenin.

 

 

Pilates

Açık havada eğitmen eşliğinde verilecek pilates dersleriyle vücudunuzun kontrolünü ellerinize alın.

Uzun dans saatlerinde ihtiyacınız olacak!

 

 

Poi - Partner Poi

Dans gibi olağan aktivitelerin doğru aksesularlar ve ruh hali ile birleşerek olağanüstü enerjilere çevrilebileceğini kanıtlayan Flow Arts’ın bir türü olan Poi ve Partner Poi ile peformans sanatlarının eğlenceli dünyasına davetlisiniz!

 

 

Juggling

Eski bir sirk performansı olan jonglörlük, dengelerle oynayarken kendi dengesini bulmak isteyenler için…

 

a9eae71815a052d6d02ef48667c70353.jpg

Creative Soul Workshops

8480afb160e1c553c34f05bafd96795b.jpg

Easy Peasy Pumpkin Squeezy

Balkabaksız bir Halloween düşünülemez!

Halloween ile özdeşleşmiş bir numaralı gelenek olan balkabağı oymanın püf noktalarını öğreneceğiniz bu atölyede, yaratıcılığınızı konuşturarak Creepville’in en korkunç balkabağına siz sahip olun!
 

Fire Dancing

Kabuslarınızın en derin noktalarından beslenen Creepville’de, yaşamınız boyunca öğrendiğiniz temel kuralları unutmadan hayatta kalamazsınız.

Ateşle oyun olmayacağını kim söylemiş?
 

Get Your Scary Face On

Creepville’de herkes ve her şey olabilir; en büyük korkularınızla veya en ulaşılmaz görünen hayallerinizle kendi bedeninizde ‘yüzleşebilirsiniz’…

Hayal gücünüzü serbest bırakmanız ve profesyonel makyaj sanatçılarımızın her gün ücretsiz uygulayacağı festival makyajı saatlerini kaçırmamanız yeterli!

 

Create Your Poison

Kurbağa midesi, baykuş beyni, yarasa kalbi, unicorn gözyaşları…

Creepville’in yerel mutfağından spesiyallerin önünüze serileceği bu kokteyl atölyesinde yaratıp içeceğiniz iksirlerle gerçek bir Halloween yaratığına dönüşmenin son adımını atmış olacaksınız!