Yükleniyor

SIK SORULAN SORULAR

S1. Magic Break nedir?

Magic Break 14 yıl önce Boğaziçi Üniversitelilerce başlatılan, yıllar içinde önce İstanbul, sonra diğer şehirlerden ve yurt dışından üniversiteli gençlerin katılımı ile genişleyen bir gençlik festivalidir. Katılımcılar evlerinden ve tüm streslerinden uzakta Antalya’da bir araya gelirler, 3 gün boyunca baharı kutlarlar. 6 farklı sahnede farklı müzik türlerinden dünyaca ünlü ve Türkiye’den önde gelen müzisyenler, Magic Break performansları için Antalya’da buluşurlar. Yeme-içme hizmeti festival kapsamında sınırsız ve ücretsizdir.
2019 yılında festival 15.yılını kutlayacak olup 26-29 Ekim  tarihlerinde Antalya'da gerçekleşecektir.29 Ekim günü Festival'den çıkış yapılacaktır.

S2. Katılım tercihleri ve fiyatlar nedir?

599 TL / Kişibaşı
(Festival bileti + Sınırsız Alkollü-Alkolsüz İçecekler + Açık Büfe Tüm Öğünler dahildir.)
 
*Kamp bileti satın alan katılımcılar çadırda konaklamak durumundadır. Kendi çadırlarını kendileri getirebilirler.
 
**Festival çadırı satın almak isteyen katılımcılar dilerlerse websitemizden Magic Break çadırı temin edebilirler. Çadırlar 2 kişilik olup, ücreti 400 TL'dir. Çadıra uyku tulumu ve matı dahildir. Festival sonunda Magic Break çadırı katılımcının olacaktır.
 
 
Tek Kişilik Oda 2380 TL / kişibaşı
2-3 Kişilik Oda 1290 TL / kişibaşı
4-5 Kişilik Oda 1090 TL / kişibaşı
 
(Festival bileti + Sınırsız Alkollü-Alkolsüz İçecekler + Açık Büfe Tüm Öğünler dahildir.)

S3. Nasıl rezervasyon yaparım?

Rezervasyonlar magicbreaktr.com websitesinden ayrıca yetkili satış linkinden yapılabilir; magicbreaktr.com/isim. Rezervasyonu tamamlamak için katılım şartlarına uygun olmanız gerekmektedir. Rezervasyon formundaki katılım şartlarını kontrol ediniz. İlk olarak rezervasyon formunda otelin adı, oda tipi, VIP (tercihe bağlı) seçiniz. Sonra aynı sayfada cinsiyet, ad-soyad, telefon, e-mail adresi, TC kimlik numarası, doğum tarihi, üniversite ve ödeme şeklini aynı odada kalacaklar için tek bir sayfada doldurun. Bütün bilgiler girildikten sonra onay butonuna basınız. Aynı odada kalan herkes için 12 haneli tek bir rezervasyon kodu göreceksiniz. Bütün ödeme planları (nakit, havale/EFT, kredi kartı) onay e-mailinde yer alacaktır ve rezervasyon formunda belirttiği üzere katılımcının e-mail adresine gelecektir. Rezervasyonu tamamlamak için ödeme 4 gün içinde yapılmalı ve rezervasyon formundaki bütün boşluklar doldurulmalıdır. 4 gün içinde ödenmeyen odaların rezervasyonları otomatik olarak düşecektir.

 • Havale ve EFT ödemeleri gezi makinesi hesaplarına
 • Nakit ödemeler ofis veya yetkili satış noktalarına
 • Kredi kartı ödemeleri için onay e-mailindeki link veya Gezi Makinesi ofisi
 • Kredi kartı ödemelerinde %5.5 faiz uygulanmaktadır.
 • Taksitli ödemelerde %9.5 faiz uygulanmaktadır.
 • İş Bankası veya Yapı Kredi kartı ödemeleri ofisten yapılmalıdır.

S4. Festival otellerinin konumu nedir?

Otellerimiz Antalya/ Alanya bölgesinde olup Pegasos Royal, Pegasos Resort (Etkinlik Oteli) ve Pegasos Club'dır.
Tüm Magic Break katılımcıları kendi konakladıkları oteldeki yeme-içme hizmetlerinden faydalanacaklardır.​

S5. VIP konaklama nedir? Suit oda var mı?

 • VIP After tercihi ile 1 gün daha konaklayıp kapanış partisine katılabilir ve 24 Nisan’da çıkış yapabilirsiniz. Aynı odada kalan kişiler beraber VIP After tercihi yapabilmektedirler. 
 • Rezervasyon esnasında belirtmeyip daha sonradan sınırlı sayıdaki Suit Oda talebinde bulunmak isteyenler en geç 8 Nisan 2019 16:00’e kadar [email protected] 'a bilgilendirme maili geçmelidirler.

S6. Otobüs ulaşımı

 • Gezi Makinesi otobüsleri ile İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Bursa, Aydın ve Edirne’den direkt otellere gidiş-dönüş ulaşım sağlanmaktadır.
 • Otobüs rezervasyonu websitesindeki rezervasyon bölümünde bulunan otobüs ulaşımı sayfasından yapılmaktadır.
 • Otobüs ulaşımı ödeme adımları için festival paketinde geçerli olan adımlar geçerlidir.

S7. Antalya Havalimanı Transferi

 • Antalya Havalimanı'ndan otellere gidiş yönünde 20Nisan'da sabah saat 08:00'den itibaren yarım saatte bir gidiş-dönüş yönünde 24 Nisan'da 04:30'dan itibaren yarım saatte bir sürekli transfer sağlanacaktır.
 • Sadece 23 Nisan gidiş-dönüş yönü transferlerinde gerekli araç organizasyonu yapilabilmesi için web sitede rezervasyon bölümündeki hava alanı transferi sayfasında gidiş yönü, uçuş ve katılımcı bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.
 • Bu bölümde herhangi bir ödeme yapılmaz, ödeme araç içinde yapılacaktır.
 • Dönüş transferleri için otel içinde resepsiyon yanında kurulacak info desk'te uçuş bilgileri ile rezervasyon yapılabilecektir.

S8. Otopark

Kendi araçları ile gelecek katılımcılar için otellerin otoparkı ücretsizdir.

S9. Festival otellerinde konaklamadan katılım olabilecek mi?

Festival otelleri dışında konaklayarak festivale katılım mümkün değildir.

S10. 18 Yaş altı katılabilir mi?

18 yaşını doldurmamış kişiler etkinliğimize katılım gösteremez.

S11. Otellere bir gün erken girmek veya bir gün erken çıkmak mümkün müdür?

 • 1 gün önceden (19 Nisan'da) giriş yapmak mümkün değildir.
 • 1 gün sonra (24 Nisan'da) çıkış yapmak isteyen misafirler 20-23 Nisan ana etkinlik paketi ve VIP After katılım tercih etmelidir.

S12. Etkinlikler ücretli mi ? Ücretli olan hizmetler neler?

Festival biletine etkinliklere katılım,ultra her şey dahil konsept dahilinde 3 gece konaklama ve 3 gün boyunca açık büfe yemek ve sınırsız alkol tüketimi ücretsizdir. Festival boyunca kurulacak olan ekstra barlardaki premium içkiler, emanet dolabı, oda servisi, sağlık hizmeti, masaj, motorlu su sporları ücretlidir.

S13. Alanda sağlık ekibi olacak mı?

Organizasyon boyunca 24 saat sağlık ekibi hazır bulunacaktır.

S14. Katılım-iptal-uzaklaştırma şartları nelerdir?

 • Rezervasyon formuna girilen bilgiler esas alınacağından bu forma girilen yanlış ya da hatalı bilgilerden doğacak olan aksamalarda Gezi Makinesi sorumlu tutulamaz.
 • Katılımcı rezervasyon bilgi değişikliklerini en geç 21 gün kala Gezi Makinesi'ne bildirmekle yükümlüdür.
 • Yanlış, eksik, geç bildirilen bilgiden kaynaklı oluşabilecek problemlerde Gezi Makinesi sorumlu tutulamaz.
 • Erken rezervasyon biletlerinde iptal yapılmamaktadır. 9 Şubat'a kadar isim değişikliği mümkündür. 9 Şubat sonrası yapılacak rezervasyonların iptalinde festivalin başlangıç tarihine 30 gün kala (20 Mart 2019) tüm ödemenin % 100'ü, 15 gün kala (5 Nisan 2019) %50'si iade olarak alınabilir. Katılımcılar 5 Nisan 18:00'den itibaren tüm mazaretler dahil olmak üzere ödemenin iadesini talep etmeyeceğini kabul eder. Kredi kartı çekimleri için banka taksit komisyonu çıkarıldıktan sonra iade yapılır. İadeler iptal şartları uyarınca 30 takvim günü içerisinde yapılır.
 • 2 Nisan 18:00'den itibaren yapılacak her değişiklik için katılımcı kişi başı 50 TL ekstra bedeli havale/EFT ile ödemeyi kabul eder.
 • Katılımcı otele check-in yaparken kimlik fotokopisi vermeyi kabul eder.
 • Rezervasyonun tamamlanması için ödemenin tamamının gerçekleşmesi gerekmedir.
 • Rezervasyon formu girildikten sonra 4 takvim günü içerisinde tüm ödemesi tamamlanmayan odaların rezervasyonları otomatik olarak iptal olur. İptal olan odada ödenen tutar var ise iade ödemesi iade şartlarınca yapılır.
 • 5 Nisan 18:00'den itibaren tüm mazaretler dahil olmak üzere ödemenin iadesinin talep etmeyeceğini kabul eder.
 • İptal olan odaların yeni katılım talebi halinde Gezi Makinesi kontenjan garantisi veremez.
 • Ödemesi tamamlanmış rezervasyonlarda PNR koduna sahip katılımcılar bu kodu bir başkasına devredemeyeceğini kabul eder.
 • Aynı odada konaklayacak kişi sayısı veya kişilerin değişmesi halinde yeni bir oda rezervasyonu girilmelidir. Bu yeni oda rezervasyonunda katılımcılar yeni PNR'a sahip olacaktır. Bir önceki PNR kodları ile ödeme yaptılarsa o ödemenin yeni PNR'a devredilmesi için yeni rezervasyonunun yapıldığı günden sonra 4 takvim günü içinde [email protected]'a bilgilendirme e-mail'i atacaklarını kabul ederler. Bu bilgilendirmenin belirtilen tarihe kadar yapılmaması halinde bir önceki PNR ile olan ödeme yukarıda belirtilen iptal şartlarınca iade edilecektir.
 • Rezervasyon esnasında belirtilmeyip daha sonradan VIP After tercihi seçmek isteyen katılımcılar en geç 8 Nisan 16:00'ya kadar [email protected]'a bilgilendirme e-maili atmayı kabul eder.
 • Rezervasyon ve ödeme yapmanız size Magic Break katılım garantisi vermemektedir. Gezi Makinesi'ne bağlı Magic Break kitle yönetimi ekibi en geç 15 gün içerisinde size para iadesi yaparak sebep belirtmeksizin rezervasyonuzu iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Sadece erkek katılımcılardan oluşan arkadaş gruplarının rezervasyonları kabul edilmeyecektir.Ücreti ödemiş osa dahi iade yapılıp rezervasyonu iptal edilecektir.
 • Otobüs kalkışından itibaren organizasyon akışını aksatabilecek herhangi bir uygunsuz yada illegal bir davranışta bulunanlar ücret iadesi yapılmadan organizasyon alanında uzaklaştırılırlar. Gerekli görüldüğü takdirde yasal işlem başlatılır.
 • Katılımcı organizasyon alanında veya kendi odasında meydana getirdiği hasarları kabul eder.
 • Gezi Makinesi etkinlik öncesinde veya esnasında uygun görmediği kişileri ücretleri iade edilmek koşuluyla etkinlik alanına almama/etkinlik alanından çıkarma hakkını saklı tutar.